Preuzmite našu aplikaciju, Dnevno.me - Tvoja dobra navika! App store | Play Store

user avatar

PREMIJER LIGA

Rutina Liverpula protiv Votforda

02.04.2022 13:30h

Na otvaranju 31. kola engleske Premijer lige, fudbaleri Liverpula savladali su na svom terenu Votford - 2:0.

Ovim trijumfom ''redsi'' su makar na kratko preuzeli prvu poziciju od Sitija koji ima dva boda manje, ali i utakmicu manje.

Zanimljivo je da Liverpul nije primio gol na 18 utakmica zaredom u prvom poluvremenu.

Votford je mogao da povede u 21. minutu, kada je Kucka izašao 1 na 1 sa Alisonom, ali je gađao direktno u njega.

Pukla je kontra, Gomez je centrirao na Žotu, koji se ubacuje i glavom smiješta loptu u mrežu u 22. minutu za vođstvo.

Kucka je na kraju u potpunosti bio tragičar, pošto je rvačkim zahvatom srušio Žotu i napravio penal.

Jedanaesterac je realizovao Fabinjo u 89. minutu i potvrdio pobjedu.