Preuzmite našu aplikaciju, Dnevno.me - Tvoja dobra navika! App store | Play Store

user avatar

PREMIJER LIGA 31. KOLO

Siti siguran na ''Turf Muru'', brukanje Čelsija

02.04.2022 16:04h

Termin od 16 sati bio je rezervisan za pet utakmica 31. kola engleske Premijer lige.

Fudbaleri Mančester sitija nadigrali su Barnli u gostima. Bilo je 2:0 za ekipu Pepa Gvardiole.

''Građani'' su svega par sati bili na drugom mjestu, a trijumfom na ''Turf Muru'' ponovo su se vratili na prvu poziciju.

Siti je do pobjede na ovom gostovanju stigao golovima u prvom poluvremenu.

Prvo je pogodio De Brujne, već u 5. minutu, da bi gol za, ispostaviće se, konačnih 2:0 postigao Gundogan u 25. minutu.

Istinsku blamažu doživio je Čelsi i to na svom terenu protiv Brentforda - 1:4!

Vodili su ''plavci'' golom Ridigera u 48. minutu, ali je nakon toga uslijedio potop.

Žanelt je pogađao u 50. i 60. minutu, dok je Eriksen bio strijelac u 54. minutu.

Konačan rezultat postavio je Visa u 87. minuut meča.

U ostalim mečevima koji su odigrani u ovom terminu, Lids i Sautempton su podijelili bodove (1:1), Vulverehempton je savladao Aston Vilu (2:1), dok golova jedino nije bilo u duelu Brajtona i Noriča.